Glemseck 101 2017.

Trzy dni rock and rolla.
1 - 3 wrz 2017
Leonberg, Niemcy
+ Dowiedz się więcej

W dniu 1 września 2017 r. rozpoczyna się 12. edycja festiwalu Glemseck 101. Wydarzenie stało się stałym elementem na europejskiej scenie café racerów. Każdego roku tysiące odwiedzających zmierzają do Leonberga koło Stuttgartu ze swoimi zmodyfikowanymi motorami customowymi i ładnie zaaranżowanymi café racerami. W rock and rollowej atmosferze festiwalu wyrażają oni swoją fascynację motocyklami customowymi i vintage oraz obserwują wyścigi najszybszych maszyn.  

+ Dowiedz się więcej

Zabawa na furlongu.

Zabawa na furlongu.

Posmakował krwi i powróci znowu: kierowca wyścigowy Nate Kern przyjeżdża z USA, aby ścigać się na furlongu swoim customowym motocyklem R nineT o nazwie Goldrausch. Rywalami ulubieńca publiczności będą: japońska legenda customizacji Kengo Kimura z motocyklem Heiwa Scrambler, Joy Lewis z motocyklem Hell on Wheels Scrambler, Giuseppe Roncen z modelem Lowride NineT, Amelie Mooseder ze zmodyfikowanym motorem VTR Customs o nazwie Eddie 21 czy też Jens vom Brauck z motocyklem Scrambler One. Na furlongu nie ma nic za darmo. W każdym razie zabawa jest największym priorytetem.  

+ Dowiedz się więcej

Z Leonberga do Londynu.

Z Leonberga do Londynu.

Z festiwalu Glemseck 101 do legendarnego Ace Café Reunion: w poniedziałek po festiwalu grupa motocyklistów wyruszy na wyścig kontynentalny. Trasa o długości ponad 1250 kilometrów będzie prowadzić przez Schwarzwald, Alzację, Luksemburg, Belgię i Francję do Londynu, miejsca powstania Café Racer. Udział wezmą między innymi Nate Kern, Joy Lewis i Hayden Roberts. 7 września jest dniem przyjazdu do Londynu, gdzie następnego dnia rozpoczyna się wydarzenie Ace Café Reunion z nocną imprezą motocyklową w Ace.  

+ Dowiedz się więcej

Iluzje

Iluzje

Już od dwunastu lat scena customizacji w Leonbergu celebruje szybkie wyścigi, dobry stary rock and roll i unikalne zmodyfikowane motocykle. Wyjątkową i wyluzowaną atmosferę festiwalu Glemseck 101 prezentuje recenzja z poprzedniego roku – wraz z duchem wyścigów. Absolutna konieczność dla wielbicieli klasycznych boxerów, stylowych café racerów i muzyki na żywo.  

+ Dowiedz się więcej
Adres
Glemseck 1
71229 Leonberg
Germany
SPRAWDŹ TRASĘ external-link-arrow-bold
spinner