EICMA 2018.

Esposizione mondiale del motociclismo.
6 - 11 lis 2018
Mailand, Włochy

Fiera Milano – targi w Mediolanie.

Fiera Milano – targi w Mediolanie.

Mediolan jest stolicą mody – i motocykli. Gdy producenci motocykli prezentują późną jesienią swoje najnowsze produkty, oznacza to, że ponownie nadszedł czas na jedne z największych i najważniejszych międzynarodowych targów motocyklowych na świecie. W trakcie EICMA (Esposizione Internazionale Ciclo Motociclo e Accessori) renomowani producenci prezentują swoje modele na nadchodzący sezon podczas rewelacyjnego pokazu nowych produktów w Mediolanie w północnych Włoszech.

+ Dowiedz się więcej
Adres
Fiera Milano
20017 Rho MI
Italien
SPRAWDŹ TRASĘ external-link-arrow-bold

Recenzja z 2017 r.

Przyszłościowe trendy w świecie motocykli.

Przyszłościowe trendy w świecie motocykli.

Jedno jest pewne: bez światowych premier BMW Motorrad, czegoś brakowałoby na największej na świecie wystawie motocykli. Dlatego też zaprezentujemy nasze nowe motocykle i ekscytujące funkcje także podczas tegorocznej wystawy EICMA. Zobacz film prezentujący pierwsze wyjątkowe informacje mówiące o tym, czego można oczekiwać od BMW Motorrad w przyszłości.

+ Dowiedz się więcej

Motocykl do wszystkich celów.

Motocykl do wszystkich celów.

Nowe motocykle na sezon 2017 obejmowały na przykład modele R 1200 GS Rallye, R nineT Urban G/S, K 1600 GTL z ulepszoną technologią oraz K 1600 B, który zachował swój styl bagger. Nie można także zapomnieć o jednocylindrowym modelu G 310 GS, który radzi sobie tak samo dobrze na miejskich ulicach i żwirowych szlakach. Kolejną atrakcją był HP4 Race z ramą z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem węglowym, przeznaczony na tor wyścigowy i opierający się na supermotorze S 1000 RR. 

+ Dowiedz się więcej
spinner