Dni BMW Motorrad 2018.

Światowe nowinki i pokazy śmiałków.
6 - 8 lip 2018
Garmisch-Partenkirchen, Niemcy

Trzy dni imprez, przejażdżek i debat: 18. Dni BMW Motorrad w Garmisch-Partenkirchen organizowane od 6 do 8 lipca 2018 r. będą prawdziwym doświadczeniem dla wszystkich motocyklistów. Każdego roku około 40 000 entuzjastów motocykli spotyka się o stóp najwyższej niemieckiej góry, aby zapoznać się z nowymi produktami BMW Motorrad i odkryć światowe nowinki. Zdecydowanie dozwolone jest dotykanie i próbowanie, można także odbyć jazdy próbne na najnowszych modelach. Organizowane są także różnorodne inne atrakcje, w tym zapierające dech w piersiach pokazy kaskaderskie i mrożące krew w żyłach występy śmiałków na motodromie. Kierowcy, którzy chcą przemierzać kręte drogi i wąskie górskie serpentyny, mogą zapisać się na jedną z różnorodnych alpejskich wycieczek.  

+ Dowiedz się więcej

W trzydniowe wydarzenie zaangażowanych jest także wielu partnerów BMW Motorrad. Mistrzowie customizacji zapewniają wkład w Dni Motorrad dzięki swoim licznym modyfikacjom i inspirują odwiedzających. Celebryci także przybywają do Garmisch-Partenkirchen, gdzie aktorzy, piosenkarze i profesjonalni motocykliści, a także znani w społeczności kierowcy spotykają się z odwiedzającymi.

Krąg entuzjastów motocykli BMW stale powiększa się, a podczas Dni BMW Motorrad można odczuć pasję, jaką darzona jest marka. Starzy bywalcy mieszają się z nowymi uczestnikami, debatują, planują swoje następne podróże, siedzą wokół ogniska i słuchają muzyki na żywo.  

+ Dowiedz się więcej
Adres
Hausberg
Am Hausberg 2
82467 Garmisch-Partenkirchen
Germany
SPRAWDŹ TRASĘ external-link-arrow-bold

Wydarzenie w 2018 r.

Festiwal dla fanów i przyjaciół.

Dni BMW Motorrad 2018.

Dowiedz się więcej
spinner