M – najsilniejsza litera świata

M – najsilniejsza litera świata

Dobrze wyszkolony, entuzjastyczny, skuteczny. Te atrybuty charakteryzowały już manifest założycielski BMW Motorsport w 1972 roku. Zgodnie z tą filozofią powstało BMW M GmbH. Inspirowane sportami motorowymi samochody BMW M spełniają z nawiązką najwyższe standardy precyzji, zwinności, dynamiki i mocy. Silniki o dużej mocy i doskonała koncepcja całego pojazdu w połączeniu z wyrazistym wzornictwem i ekskluzywnym wyposażeniem pozwalają poczuć pasję, z jaką tworzony jest każdy z tych pojazdów High-Performance i Performance. Jednocześnie nie tracąc przydatności do codziennego użytku.

+ Dowiedz się więcej

Rozwój

Razem jeszcze silniejsi

Razem jeszcze silniejsi

Wspólnym punktem wyjścia dla każdego pojazdu M są: sportowe wyzwanie, chęć wygranej i absolutne zapotrzebowanie na osiągi. Stanowi to podstawę naszych założeń i warunek wstępny dla rozwoju naszych pojazdów pod względem technologicznym, materiałowym i konstrukcyjnym – od samochodów typu M po motocykle takie jak M RR. Ponieważ nasz cel jest zawsze ten sam: najwyższa wydajność i oczywiście najlepsze czasy.

+ Dowiedz się więcej
Po lewej historyczne ujęcie BMW 3.0 CSL, po prawej BMW R 90 S Helmuta Dähne.
Po lewej historyczne ujęcie BMW M1, po prawej legendarna maszyna z rajdu Paryż – Dakar.

Hołd dla sportów motorowych

Nasz jubileuszowy model M RR 50 Years M: Jest odzwierciedleniem niemal 100 lat wyścigowego ducha w konstrukcji motorów oraz 50 lat DNA M. Wyposażenie standardowe obejmuje pakiet M Competition z frezowanymi częściami M Carbon i M, łańcuch M Endurance, wahacz z anodowanego aluminium, pakiet pasażera oraz kod aktywacyjny laptriggera GPS M. Kolor Sao Paulo Yellow i emblemat BMW M 50 Years przyciągają wzrok: są ekskluzywne i nietuzinkowe – to typowe dla M.

+ Dowiedz się więcej

Nasze M RR

Nasze M RR

Niezależnie od tego, czy chodzi o wyposażenie podstawowe, pakiet M Competition, czy też o oddanie hołdu z okazji 50 lat BMW M. Nasze modele M RR narodziły się na torze wyścigowym, a więc są zorientowane na bezkompromisową wydajność i skonstruowane z uwzględnieniem najwyższych wymagań w zakresie materiałów, wykonania i osiągów.

+ Dowiedz się więcej

Zwiększona wydajność

   
+ Dowiedz się więcej

Pakiet M dla modelu S 1000 RR

Pakiet M dla modelu S 1000 RR

Granice wydajności: dzięki pakietowi M możesz zwiększyć osiągi swojego RR na torach wyścigowych i drogach na całym świecie. Tryb jazdy Pro oferuje trzy dodatkowe konfigurowalne tryby jazdy. Karbonowe felgi M z tarczami hamulcowymi o grubości 5 mm gwarantują maksymalną wydajność jazdy, a sportowe siedzenie M oferuje doskonałe oparcie w każdej sytuacji.

+ Dowiedz się więcej

Części M Performance

Części M Performance

Dzięki częściom M Performance możesz zaprojektować swój motocykl dokładnie zgodnie z Twoimi wymaganiami i potrzebami. Pakiet M Carbon, rejestrator danych M, kute felgi M lub zestaw osłon: Twój pościg za decydującą milisekundą nie ma końca. Dzięki częściom M Performance Race dojedziesz jeszcze dalej. Modyfikacje zwiększające osiągi, takie jak zestaw silników lub elektroniczne pakiety wydajnościowe, są dostępne tylko za pośrednictwem BMW Motorrad Race Support.

+ Dowiedz się więcej

Tak uzależnisz się od serii

spinner