M – najsilniejsza litera świata

M – najsilniejsza litera świata

Dobrze wyszkolony, entuzjastyczny, skuteczny. Te atrybuty charakteryzowały już manifest założycielski BMW Motorsport w 1972 roku. Zgodnie z tą filozofią powstało BMW M GmbH. Inspirowane sportami motorowymi samochody BMW M spełniają z nawiązką najwyższe standardy precyzji, zwinności, dynamiki i mocy. Silniki o dużej mocy i doskonała koncepcja całego pojazdu w połączeniu z wyrazistym wzornictwem i ekskluzywnym wyposażeniem pozwalają poczuć pasję, z jaką tworzony jest każdy z tych pojazdów High-Performance i Performance. Jednocześnie nie tracąc przydatności do codziennego użytku.

+ Dowiedz się więcej

Rozwój

Razem jeszcze silniejsi

Razem jeszcze silniejsi

Wspólnym punktem wyjścia dla każdego pojazdu M są: sportowe wyzwanie, chęć wygranej i absolutne zapotrzebowanie na osiągi. Stanowi to podstawę naszych założeń i warunek wstępny dla rozwoju naszych pojazdów pod względem technologicznym, materiałowym i konstrukcyjnym – od samochodów typu M po motocykle takie jak M RR. Ponieważ nasz cel jest zawsze ten sam: najwyższa wydajność i oczywiście najlepsze czasy.

+ Dowiedz się więcej

Born on the Racetrack: The M RR

Od samego początku motocykle BMW były projektowane z myślą o wyścigach i biciu rekordów. Już w 1929 roku Ernst Jakob Henne ustanowił na swoim WR 750 światowy rekord prędkości wynoszący 216,75 km/h. Pierwszy ze swoich 76. Po latach nasze modele High Performance (HP) z opcjonalnymi dodatkami i akcesoriami z marką HP sprawdziły się i stworzyły sportową elitę naszych motocykli. Ten kierunek stale rozwijaliśmy. Rezultat: pakiety M i akcesoria M dla wyjątkowego modelu RR. Tu z kolei możliwe było wprowadzenie ulepszenia: pierwszy „M” od BMW Motorrad – model M RR. Born on the Racetrack, czyli motocykl, który „urodził się na torze wyścigowym” i jest wyraźnie spokrewniony z naszym WorldSBK.

Odkryj M RR

Zwiększona wydajność

   
+ Dowiedz się więcej

Pakiet M dla modelu S 1000 RR

Pakiet M dla modelu S 1000 RR

Granice wydajności: dzięki pakietowi M możesz zwiększyć osiągi swojego RR na torach wyścigowych i drogach na całym świecie. Tryb jazdy Pro oferuje trzy dodatkowe konfigurowalne tryby jazdy. Karbonowe felgi M z tarczami hamulcowymi o grubości 5 mm gwarantują maksymalną wydajność jazdy, a sportowe siedzenie M oferuje doskonałe oparcie w każdej sytuacji.

+ Dowiedz się więcej

Części M Performance

Części M Performance

Dzięki częściom M Performance możesz zaprojektować swój motocykl dokładnie zgodnie z Twoimi wymaganiami i potrzebami. Pakiet M Carbon, rejestrator danych M, kute felgi M lub zestaw osłon: Twój pościg za decydującą milisekundą nie ma końca. Dzięki częściom M Performance Race dojedziesz jeszcze dalej. Modyfikacje zwiększające osiągi, takie jak zestaw silników lub elektroniczne pakiety wydajnościowe, są dostępne tylko za pośrednictwem BMW Motorrad Race Support.

+ Dowiedz się więcej

Tak uzależnisz się od serii

spinner