C.A.R.E. oznacza bezpieczeństwo.

C.A.R.E. oznacza bezpieczeństwo.

Wszystkie kaski i odzież BMW Motorrad są opracowywane przez specjalistów ds. motocykli. Laboratoria wewnętrzne i wszechstronne badania gwarantują najwyższe normy bezpieczeństwa w odniesieniu do całej kolekcji. Materiał osłonowy wykorzystywany w kombinezonach BMW Motorrad zapewnia wyjątkową odporność na otarcia w odpowiednich punktach ochrony. Jest ona testowana w wysoce realistycznych warunkach w symulatorze upadków BMW: symuluje on upadek, a następnie poślizg osoby ważącej 75 kg na betonowej powierzchni przy prędkości do 100 km/h. Żaden problem: wszystkie kurtki, spodnie i kombinezony BMW Motorrad są wzmocnione w punktach ochrony podwójnym łączeniem i są wyposażone w ochraniacze CE najnowszej generacji.

+ Dowiedz się więcej

C.A.R.E. oznacza innowacje.

C.A.R.E. oznacza innowacje.

Osiągnięcie pozycji lidera w obszarze innowacji wymaga ciężkiej pracy: od roku modelowego 2013 BMW Motorrad jest pierwszym producentem, który na przykład wyposaża wszystkie swoje motocykle w ABS w wersji standardowej. BMW Motorrad daje także doskonały przykład pod względem wyposażenia kierowców. Celem jest uzyskanie odpowiedniego rozwiązania w celu zaspokojenia różnorodnego zapotrzebowania na wyposażenie kierowców motocykli w drodze badań naukowych, rozwoju i ciągłego poszukiwania najlepszych materiałów i produktów.

+ Dowiedz się więcej

C.A.R.E. oznacza komfort.

C.A.R.E. oznacza komfort.

Wyposażenie kierowcy, aby było prawdziwie bezpieczne, musi także spełniać wymogi ergonomiczne. Dlatego też kaski BMW Motorrad są szczególnie "ciche", a odzież jest wyposażona w innowacyjne systemy wentylacji i membrany. W końcu kierowcy będą w stanie podejmować szybkie reakcje jedynie wówczas, gdy będą czuć się komfortowo we wszystkich temperaturach i warunkach pogodowych. Jakość C.A.R.E. jest udostępniana tylko przez BMW Motorrad na potrzeby aktywnego i biernego bezpieczeństwa drogowego oraz beztroskiej przyjemności z jazdy.

+ Dowiedz się więcej

C.A.R.E. oznacza jakość.

C.A.R.E. oznacza jakość.

Elementy wyposażenia kierowcy BMW Motorrad często towarzyszą mu stale na niezliczonych kilometrach tras. Dlatego też stała jakość i wytrzymałość są kluczowymi kryteriami dla całego wyposażenia kierowcy certyfikowanego zgodnie z C.A.R.E. Na drodze przemierzanych jest wiele kilometrów testowych w celu zidentyfikowania wszelkich potencjalnych niedoskonałości produktów. Żaden inny producent nie stosuje tego typu standardu: wytyczne te gwarantują najwyższą jakość – od kasku do podeszwy.

+ Dowiedz się więcej

Więcej szczegółowych informacji na temat technologii

spinner