BMW Motorrad Polska

BMW F 650 GS

BMW F 650 GS

Chcesz jeździć motocyklem, który może niemal wszystko? Motocyklem, który wprost z kursu jazdy zabierze Cię w pierwszą podróż, przez górskie zakręty, długie po horyzont autostrady i kamieniste ścieżki? Motocyklem, który spala tak mało, jakby z myślą o tym był zbudowany, a przy tym każdą podróż zamienia w czystą przyjemność ? Jeśli pragniesz takiego motocykla, z dumą przedstawiamy nowość otwierającą bramy klasy premium w krainie BMW Motorrad.

Witamy w świecie najlepszych dwucylindrowych maszyn, z motocyklem o mocy 71 KM, dysponującym maksymalnym momentem obrotowym w niemal całym zakresie użytecznych obrotów silnika. Rama o wysokiej sztywności skrętnej nie tylko świetnie wygląda, ale też pozwoliła swobodnie rozmieścić ważne części całej maszyny, jak duży airbox, czy zmieścić zbiornik paliwa pod siedzeniem.

Odlewane obręcze kół sprawdzą się idealnie zarówno podczas krążenia po mieście, jak i szybkiej, wielogodzinnej jazdy na autostradzie. Drobiazgowo dopracowany system ABS jest oczywiście dostępnym na życzenie dodatkiem. Motocykl jest malowany w jasne, eleganckie kolory, co gwarantuje, że zostanie zauważony wszędzie, gdzie przejedzie i wszędzie, gdzie się zatrzyma – na górskiej przełęczy i przed ogródkiem sympatycznej kawiarni.

Ten motocykl zabierze Cię wszędzie – kłopot będzie tylko jeden – czasami trzeba z niego zsiąść! Niemożliwe? Przejedź się, zmienisz zdanie.

BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o.
oddział w Polsce

Numer KRS:
0000363068
Organ rejestrujący:
Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy, XII Wydzial Gospodarczy
Kapitał zakładowy:
500 000 EUR
Numer NIP:
107-001-68-86